معرفی بهترین سجاده فرشهای ماشینی کاشان

فرش کاشان

برای اینکه درباره قالی کاشان بیشتر بدانیم بهتر است ابتدا به ساختار این شرکت بپردازیم.

ساختار مجموعه قالی کاشان

مجموعه قالی کاشان تحت نظارت و مدیریت شرکت بانک اطلاعات جامع فرش ایران که با نام “پایگاه اطلاعات فرش کاسپین ایرانیان” به ثبت رسیده است، کار فروش مستقیم انواع فرش ماشینی از کارخانه را از سال 1393 آغاز نموده و در طول این سالها کوشیده است به عنوان مشاوری امین و کارشناسی خبره برای مشتریان عزیز خدمت رسانی نماید. این امر باعث افزایش چشمگیر و روز افزون اعتما شماد مشتریان عزیز و گرانقدر شده و بار مسئولیت ما در این مجموعه را سنگین تر ساخته است. به همین سبب ما در مجموعه قالی کاشان کوشیدیم تا پس از مجوزهای لازم برای فروش مستقیم فرش از کارخانه، با بهره گیری از دانش و تخصص نیروهای مجرب و با تکیه بر عزم و اراده جوانان کاشناس و دلسوز این امر مهم را به بهترین شکل به سرانجام برسانیم.

کارخانه فرش کاشان

درباره کارخانه قالی کاشان می توان به این نکته اکتفا کرد که یکی از شناخته شده ترین و معتبرترین فرش های تولید شده در کارخانجات فرش ایران است. در حال حاضر فرش کاشان صدها شرکت و برند شناخته شده در زیرمجموعه خود دارد که اغلب آنها برای شما نامهایی آشنا هستند.

از جمله این کارخانجات که در تولید فرش ماشینی باکیفیت و زیبا، نام آشنا و با تجربه هستند، می توان به فرش محتشم کاشان، فرش بزرگمهر کاشان، فرش عقیق کاشان و فرش نیاوران کاشان نام برد.

در حال حاضر بیش از 800 شرکت تولیدکننده فرش ماشینی در کاشان و آران و بیدگل وجود دارند. این شرکت ها در شهرکهای صنعتی سلیمان صباحی آران و بیدگل و شهرک هلال و شهرک صنعتی راوند ، جعفرآباد (امیر کبیر) و چند شهرک دیگر واقع شده اند. مجموعه قالی کاشان توانسته است با ایجاد پل ارتباطی عرضه مستقیم از کارخانه را برای بیش از 100 شرکت تولید کننده فرش فراهم آورد و البته در این گزینش برتری شرکتهای فرش از نظر نوع فرش ، جنس ، تنوع محصولات و ضمانت کیفیت فرشهای تولیدی مد نظر بوده است.

در این شرکت ها انواع فرش  از فرش 350 شانه و فرش 440 شانه و فرش 500 شانه گرفته تا انواع فرش 700 شانه کاشان و فرش 1000 شانه کاشان و فرش 1200 شانه کاشان و فرش 1500 شانه کاشان تولید می شود. علاوه بر این شرکتها و کارخانجات فرش کاشان در تنوع محصولات از نظر کاربرد و طرح و رنگبندی بالاتر از بزرگترین تولیدکنندگان فرش جهان در کشورهای همچون ترکیه و چین، بر قله صنعت تولید فرش ماشینی ایستاده اند.

در ابتدای فعالیت این وبلاگ تلاش می کنیم تا شما را بیشتر با مجموعه قالی کاشان و هر یک از برندهای زیرکجکموعه فرش کاشان آشنا نماییم.آشنایی با این برندها به شما کمک خواهد  کرد که به دنیای فرش ماشینی کاشان وارد شوید و با اطلاعات بیشتری به خرید فرش مورد علاقه خود بپردازید. با ما همراه باشید.

+ نوشته شده در یکشنبه بیست و هشتم مهر 1398 ساعت 15:4 توسط الهام مهرجو بدون نظر